** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnešní utkání jsme začali velmi aktivně a byli jsme po většinu prvního poločasu lepším mužstvem,což jsme vyjádřili i úvodním gólem.V další části poločasu jsme bohužel zahodili vemi dobré příležitosti a to se nám vymstilo chvilku před koncem poločasu, když jsme pochybě dostali vyrovnávácí gól na 1:1. Do druhého poločasu nastoupilo asi jiné mužstvo,jinak si to nedovedeme představit.Druhý poločas naši hráči až na pár vyjímek doslova odflákli a to také se projevilo na skóre.Do konce utkání jsme dostali ještě dva góly a celé utkání prohráli 1:3,a to golman ještě chytil další šance soupeře.
Reputaci si naši hráči můžou zlepšit už příští týden v neděli v Pečkách.

Trenér: Sandholc Zbyněk
Asistent:Řehák Zdeněk
Vedoucí: Dušek Karel

(c)2014 Wendy